Dünyanın En Ucuz Tatil Ülkeleri Hangisi?

Dünyanın En Ucuz Tatil Ülkeleri

En Ucuz Fiyata Tatil 

 

Dünyanın en ucuz ve güzel tatil ülkelerini bulmak önemli bir çaba. Çok ucuz bir paraya en güzel tatili yapacağınız ülkeleri sıraladık

 

VİETNAM

 

Vietnam'da Tatil

Vietnam’da Tatil

 

Son yıllarda Vietnam dışa açılmasıyla birlikte turitstlerin de ziyaret ettiği en gözde ülkelerden birisi haline geldi. Vietnam çok küçük bur para harcanarak ziyaret edilecek ülkeler arasında. Hem Vietnam savaşından kalan önemli tarihi mekanlarıyla, hem doğasıyla hem ilginç ve kendine özgü kültürüyle dikkat çekmekte.

 

BOLİVYA

 

Bolivya Tatili

Bolivya Tatili

 

Bolivya, Kolonyal dönemden kalan ve birçok turistin dikkatini çeken Calla Jaen sokaklarıyla ünlü bir ziyaret merkezi.

Latin Amerika’nın antik medeniyetlerine ait eserleri sergileyen 4 harika müzeye sahip. Bolivya aynı zamanda Latin Amerika’nın en ucuz ülkesi. Yiyecek ve konaklama fiyatları birçok dünya ülkesine göre çok düşük.

 

BULGARİSTAN

Bulgaristan Tatili

Bulgaristan Tatili

 

Son yıllarda popülerliği artan Bulgaristan sahilleri dünyanın birçok ülkesinden önemli oranda turist çekmeye başladı. Fiyatların ucuz olması ve Bulgar sahilllerinin yanında zengin tarihi mirası da bu popülerliği arttırmakta.

 

 

YUNANİSTAN

 

 

Yunanistan Tatili

Yunanistan Tatili

 

Dünyanın en güzel ve gözde tatil erlerinden birisi Yunanistan son yıllarda yaşadığı ekonomik krizle birlikte dünyanın en ucuz tatil yerlerinden birisi oldu. Deniz, tarih, harika yiyecekler ile her dönem popülerlikte en üst sıralarda olan bu ülke ucuz tatil fiyatları konusunda da çok cazip.

 

KÜBA

Küba Tatili

Küba Tatili

 

Yıllardır ambargo altında olan ve buna rağmen büyük ziyaretçi çeken Küba, Latin Amerika’da hem görülmeye değer ülkelerin başında hem de en ucuz tatil ülkeler arasında gelmekte. Fiyatlar inanamayacağınız kadar cazip. Kuba’nın kapalı rejim içerisinde yarattığı 1960li yılları yansıtan ve hala canlı duran atmosferi, eski arabaları, deniz kıyıları ve yiyecekleri bu ülkeyi ziyaret için en özel sebepler arasında.

 

 

Küba Tatili

Küba Tatili

Facebook’ta Takip Edin

<\/body>